Szablon stworzony przez YuiYuuta dla Dreamers Fighting | Technologia Blogger | X O

10 kwi 2017

Treningowe Zawody Dream Agility Team & Psie Wariacje

Hej!

  Ostatniej soboty miałyśmy okazję odwiedzić plac naszej szkoły agility na zawodach. Organizowane przez Dream Agility Team oraz Psie Wariacje są kolejną imprezą z cyklu zawodów treningowych. Przede wszystkim wyróżniają się faktem, że od początku do końca prowadzone są jak oficjalne zawody!Poprzednia edycja i zarazem debiut Hoshi (Veto ją wyprzedził) niesamowicie mile nas zaskoczyła zarówno ze strony technicznej jak i ze względu na pierwsze miejsce, które udało nam się zająć. Tym razem obie debiutowałyśmy w klasie Zero sprawdzając swoje umiejętności na przeszkodach strefowych. Cała impreza przebiegła sprawnie, a nagród było co nie miara! Dziewczyny na prawdę postarały się jeśli chodzi o sponsorów. Na miejscu można było również nabyć psie gadżety w namiocie Masterdog przez zabawki, szarpaki i obroże na suplementach i odżywkach kończąc. Pojawiło się również stoisko PasiBrzuchy ze swoimi naturalnymi smakami, które można było spróbować (o ile te rybie wśród ludzi nie miały zbytniego zainteresowania tak po owocowe chętnie sięgali wszyscy).

 

Fundacja Głos Psa odwiedziła nas wraz ze swoimi podopiecznymi, który poszukują domów: młodziutką i energiczną Sarą domagającą się całej uwagi, spokojnym i przytulaśnym Karmelem, którego miejsce jest na człowiekowych kolanach, Houdinim w typie shiba inu, który znajdzie wyjście z każdych szelek co z resztą zaprezentował na samej imprezie oraz dostojnym, dużym miśkiem Aleksem, koło którego nie dało się przejść bez głaskania. Wszystkie miały w sobie coś absolutnie urzekającego i mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdą swojego człowieka. Fundacja zorganizowała tuneliadę, której warunkiem uczestnictwa było wpłacenie dowolnej wielkości datku. Wzięło w niej udział na prawdę mnóstwo osób (może nawet wszyscy?), lecz niewiele bieg ukończyło. Trasa była bardzo skomplikowana i łatwo było się pomylić odsyłając psa do złego tunelu, albo po prostu tunel wciągał z drugiej strony! Szczęśliwie udało nam się zapamiętać trasę i bieg z Hoshi ukończyłam na pierwszym miejscu!

Sara i Karmel
Sara i Karmel
Karmel
Houdini
Alex fot. Głos Psa
Dla Ilty plac jest znany jednak było na nim niecodziennie dużo ludzi i to nowych! Dziewczyna jednak miło mnie zaskoczyła zachowując się całkiem swobodnie. Kiedy zaczynała się stresować wracała do klatki gdzie mogła się zrelaksować i odetchnąć we własnym towarzystwie lub szła się przejść na spacer z Krystianem. A Veto? Jak to Veto! Mimo obaw Julki doskonale poradził sobie z palisadą i mimo drobnych problemów na kładce finalnie zaliczył obie strefy. Nieco pokracznie ale się udało. Teraz przynajmniej wiemy nad czym jeszcze trzeba pracować w sekwencjach.


 

  
 
Kolejna edycja zawodów już w czerwcu! Nie możemy się już doczekać ponieważ zdecydowanie jest to jedno z naszych ulubionych wydarzeń. Dziękujemy organizatorom, bo spisali się na medal i to złoty oraz wszystkim, który dotrzymywali nam towarzystwa. Zwycięzcą gratulujemy i miejmy nadzieję do zobaczenia!

Mame! Lewituję!

UWAGA!

W związku z wybiciem na naszym fanpage na Facebook'u pierwszej setki polubień organizujemy konkurs z nagrodami! Na dniach pojawia się szczegóły wiec zachęcam do śledzenia, bo na prawdę będzie warto zawalczyć.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz