Szablon stworzony przez YuiYuuta dla Dreamers Fighting | Technologia Blogger | X O

7 kwi 2017

Dzień dobry!


Dzień dobry najlepsi psi czytelnicy!

Mamy przyjemność powitać Was na naszym psim blogu. Po wielu namysłach i dziesiątkach prób wreszcie powstał blog Fighting Dreamers. Aktualnie jest to jeden z głównych motywatorów do pracy z psami. Właśnie dzięki niemu łatwiej będzie planować kolejne treningi i skłaniać się do refleksji nad zachowaniami zarówno naszymi jak i naszych psów. Chętnie będziemy się z Wami dzielić naszymi sukcesami, porażkami, spostrzeżeniami i wieloma innymi tematami wartymi uwagi. Będziemy specjalnie dla Was testować psie produkty i spisywać rzetelne recenzje. Każdy z naszych psów jest inny, maja różne potrzeby i wymagania tak więc wszystkie testy pełni obiektywne.
Czemu blog i dlaczego wspólny?
Psi świat zwiedzamy razem. Hoshi, Iltaa i Veto to doskonali psi kumple, którym największą radość sprawia spędzanie czasu na wspólnych harcach. Wszelkie treningi, zawody oraz trekkingi przemierzamy wspólnie wspierając się i ciesząc nawzajem. Psiaki zmieniły nasze życie na lepsze i chcemy brać z tego pełnymi garściami. Każda z nas ma różne pomysły i różne spojrzenie na psie sprawy dlatego właśnie dzielimy się wspólną wiedzą i poddajemy ja dyskusji. Co dwie głowy to nie jedna! 
Naszym największym marzeniem jest założenie własnej szkoły szkoleniowej dla psów. Bycie behawiorystą i psim szkoleniowcem byłoby największym wyróżnieniem. Ale nic nie zostawiamy przypadkowi! Mamy nadzieje, że ciężką pracą oraz wsparciem wiedzy najlepszych psich behawiorystów dotrzemy do celu. Trzymajcie kciuki! 

4 komentarze

 1. Ja bym uczęszczała do waszej szkoły szkoleniowej! :D Czekamy na więcej i życzę wam regularności i samozaparcia, bo tego właśnie brakuje często blogerom :D Sama się z tym borykam haha :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha jak już powstanie to zapraszamy choć do tego czasu na pewno trochę minie. Myślę, ze minimum dwa lata (dużo czy mało?). Wcześniej prowadziłam dosc popularnego bloga live stylowego i postowałam minimum raz dziennie tak wiec samozaparcia nie brakuje ;)
   Dziękujemy! <3

   Usuń
 2. Powodzenia.
  Marzenia się spełniają, więc wszystko w zasięgu ręki :)

  Pozdrawiamy podopieczni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzymy powodzenia,blog ślicznie wygląda <3
  Zostawiamy obserwację na dobry początek :D

  https://adventurewithfiga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń